KDO JSME

Jsme malá skupina obchodně orientovaných nadšenců, kteří znají překladatelský trh ze strany zákazníka i zaměstnavatele. Vždy jsme chtěli lepší alternativu k momentálně dostupným způsobům, jak najít spolehlivé překladatele a tlumočníky.

Cílem této stránky je pomoci spojovat jazykové profesionály se zákazníky změnou trhu. Vytvořením platformy, kde lidé mohou porovnávat nabídky od různých freelancerů a agentur se snažíme o transparentnější, spolehlivější a bezpečnější prostředí.

Z tohoto důvodu je registrace pro zákazníky zdarma a zdarma vždy bude, a to včetně neomezené možnosti zveřejňování nabídek. Doufáme, že se vám na naší stránce bude líbit a že s pomocí profesionálních překladatelů a agentur dosáhnete úspěchu ve svém podnikání a budete se moci spojit s celým světem najednou.

Pokud nám chcete sdělit konstruktivní kritiku. Můžete to udělat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailu. Vašim podnětům budeme poslouchat, protože máme v plánu se neustále zlepšovat a aktualizovat naši stránku novými nástroji, aby byla vaše uživatelská zkušenost čím dál příjemnější.

about