Překladatelské agentury

Přidejte se ještě dnes k naší překladatelské obci!

Naše stránka vyhledávače překladatelů je navržena tak, aby spojovala firmy a jednotlivce se zájmem o překlad nebo tlumočení s jazykovými profesionály z celé České Republiky.

Coby překladatelská agentura vždy hledáte nové klienty, což může znamenat vyšší obchodní náklady, obvolávaní prospektivních klientů, starost o účetnictví a tak dále. Nebylo by snazší, aby vás potenciální zákazníci vyhledávali sami, aniž byste se museli snažit? Ano, také si to myslíme. Proto jsme vytvořili tuto platformu, kde si můžete vybrat, o které práce máte zájem, ucházet se o ně, mít přehled o svých předchozích klientech a dostávat hodnocení na základě kvality vaší práce.

Každý den zveřejňují jednotlivci a firmy spousty nabídek práce a mnoho z nich má zájem o dlouhodobou spolupráci. Díky tomu se pohodlně seznámíte se stálými zákazníky, kteří vás pak mohou najmout i mimo náš systém. To také znamená, že používání naší služby z vaší strany nevyžaduje exkluzivitu. Máte svobodu v tom, zda budete kontaktovat předchozí zaměstnavatele telefonicky nebo emailem i poté, co vaše placené členství skončí.

about

Na druhou stranu, pokud máte dostatek zákazníků a málo překladatelů, můžete zveřejňovat nabídky překladatelské práce jakožto překladatelská agentura přímo na našem webu, aniž byste museli platit za členství. Pokud chcete zároveň být kandidátem na zveřejněné pozice, musíte se registrovat jako překladatelská agentura.

Navíc k tomu všemu budete zařazeni do naší databáze překladatelů s vašimi kontaktními informacemi (pokud to povolíte). To znamená, že lidé, kteří vyhledávají na naší stránce, vás mohou kontaktovat, aniž by zveřejnili nabídku práce.

Pro ceník členství si prohlédněte naši stránku s ceníkem.