Externí překladatelé

Hledáme překladatele! Přidejte se k naší obci překladatelů ještě dnes!

Ať už jste v překladatelském oboru nováčkem nebo zkušeným veteránem, překládáte na částečný úvazek nebo jste profesionál, pravděpodobně souhlasíte s tím, že shánět nové zákazníky je náročné. Bez správného marketingu a s omezeným rozpočtem je těžké vstoupit na nové trhy, i pokud máte ty správné schopnosti. Ačkoli některé portály nabízejí nabídky práce pro externí překladatele, většinou jsou rychle zaplněné.

Naše platforma je navržena tak, aby spojovala lidi, firmy a nejrůznější překladatelské agentury s nadšenými překladateli, jako jste právě vy. Každý den jsou zveřejňovány nejrůznější nabídky překladatelské práce s různou obtížností, zaměřením a jazykovým párem, takže ať už jsou vaše schopnosti jakékoliv, budete mít možnost se ucházet o bezpočet zaměstnání, pro které jste ideálním kandidátem.

Ve svém účtu můžete sledovat všechny své předchozí práce, klienty a hodnocení, o které nabídky jste měli zájem a jaká byla vaše navrhovaná cena. Také můžete své předchozí klienty kontaktovat mimo naši stránku, prostřednictvím emailu nebo telefonu a tak si začít budovat dlouhodobou síť profesionálních kontaktů.

translators

Také si na stránce můžete vytvořit detailní profil se svými fotkami, krátkým úvodem, historií předchozí práce a vašeho vzdělání. Můžete zahrnout reference ke svým předchozím pracím a také dát na vědomí svou dostupnost pro novou práci, kterou si mohou poptávající prohlédnout.

Kromě toho budete zahrnuti do naší databáze překladatelů s našimi kontaktními informacemi (pokud to povolíte). To znamená, že lidé vyhledávající na naší stránce vás budou moci kontaktovat, aniž by zveřejnili nabídku práce.

Pro ceny programů registrace si prohlédněte naši stránku s ceníkem.